Bizi Ziyaret Edin
Nişantaşı / İstanbul
İletişim
0 (532) 233 87 73
E-Mail
korkuta@gmail.com
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8:30-18:00/Cmt: 9:30-17:00
Ben kizlik zarimi diktirdim ancak evleneli 4 ay oluyo cocuk istiyoruz olmuyorr bunun diktirmeyle bi alakasi var mi acaba

Zehra


 merhaba hocam. bundan 5 ay önce biriyle sürtünme yoluyla birlikte oldum ama çamaşırmımda kan gördüğümde şüphe duyup jinekolağa gittim. önce gitmiş kızlığın dedi sonra 1 dk 1 dk dedi zorlama olmuş ama kendini geri çekmişsin bişey yok kızlığın bozulmamış dedi burayada farklı bişekilde giricem kızılık muainesi değil dedi ama beni tereddütte bıraktı birdahada gidemedim aralıklı lekelenmeler oldu emin olmak istiyorum böyle bi durumda yalan söyleme gibi bi durum olabilirmi CEVAP: Merhaba, kızlık zarınızın durumu hakkında net bır bılgı muayene ile verilebilir. Baska bır hekımın verdıgı bılgıye yorum yapmam mumkun degıldır. Geçmiş olsun dileklerimle .
 
EZGİ 

Küçükken masturbasyon yaparken anlamadığım bir şekilde çamaşırım kan oldu.o günden beri bozuldu mu bozulmadı mı diye düşünüyorum ne yapmalıyım muayenede kızlığımın ilişkiye girmeden bozulduğu anlaşılır mı. CEVAP: Merhaba, muayene olursanız muhtemel bır bılgı verilebilir. Geçmiş olsun dileklerimle..
 
ÖZTÜRK

 

Soru Sor