Bizi Ziyaret Edin
Nişantaşı / İstanbul
İletişim
0 (532) 233 87 73
E-Mail
korkuta@gmail.com
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8:30-18:00/Cmt: 9:30-17:00

Yapay kızlık zarının çok hafif ve nemli bir hamur kıvamında bir şekli bulunur. Ambalajı içerisinden çıkartılarak hafif bir şekilde yoğurma işleminden sonra vajina bölgesine takılır.

Tüm bu işlemler anında vajina bölgesinin ıslak olması işlemlerinizi daha da kolaylaştırmış olacak. Bölgede bir ıslaklık bulunmuyorsa ıslatma işleminden sonra takmanız da fayda bulunur. Kızlık zarı işlemlerini yapay olarak gerçekleştiren bu madde birçok bayanların evlenme öncesinde yaşayacakları korkuların önlenmesini sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Yapay Olan Bu Ürün Nasıl Kullanılır?

Islak veya nemli olan vajina bölgenizin yaklaşık olarak 2 cm içerisine doğru ürünü yerleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra ürünü bir kalem benzeri gereç ile biraz daha ileri iterek tam olarak vajina bölgenize oturmasını sağlamanız gerekiyor. Tüm bu işlemler sonrasında eşiniz ile gireceğiniz ilişkiden çok kısa bir süre sonra vajina bölgesinde bir kanama gerçekleşmiş olacak. Bu işlemler sırasında herhangi bir acı yaşamazsınız. Yapay zar etkeninin içerisinde bulunan kan bulaşıcı bir kan değildir. Gereken tüm belgeleri alınarak onaylı bir şekilde satışa sunulan bir üründür ve kesinlikle içerisinde toksit içermez. Bu özelliklerinin yanında ilişki sonrasında akacak olan kan, gerçek kan rengi ve kıvamındadır.

Yapay kızlık zarı ürünü tam olarak vajina bölgesine doğru takıldığında gerek rengi olsun gerekse şekli, vajina bölgesinde bulunan ağız kısmıyla aynı şekilde bir görüntüye sahiptir.

Ürünün Zararları Var Mı?

Ürünün herhangi bir zararı bulunmuyor. Bugüne kadar kullanan tüm kullanıcılardan en ufak bir olumsuz geri dönüş alınmaması ile birlikte hızla satılmaya devam ediyor. Bu ürün cilde herhangi bir zarar vermez çünkü içerisinde toksit maddesi bulunmaz. Akan yapay kan, yıkandığı zaman çıkacağı için de herhangi bir sorun teşkil etmez. Bu nedenle birçok kullanıcı kullanıyor.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir