Bizi Ziyaret Edin
Nişantaşı / İstanbul
İletişim
0 (532) 233 87 73
E-Mail
korkuta@gmail.com
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8:30-18:00/Cmt: 9:30-17:00

Kızlık zarı dikimi fiyatı tamir edilecek olan alanın genişliğine, anestezi şekline ve tekniğe göre değişmektedir. Muayene ve müdahale sonrası yapılan kontroller için ek ücret talep edilmemektedir. Ameliyat  ücretinin ne kadar olacağı tercih edilecek yönteme ( kalıcı veya geçici ) ve anestezi tekniğine ( genel veya lokal ) göre belirlenmektedir.
Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Yılında Ne Kadar ?
Kızlık zarı diktirme ameliyatı için 2014 yılında ne kadar ücret (güncel fiyat bilgisi) ödeyeceğinizi bilmek için öncelikle hangi yöntemle bu işlemi yaptıracağınıza karar vermeniz gerekir. Bilindiği üzere kızlık zarı dikimi işlemi için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi flep kaldırma tekniği ile yapılan ve kalıcı yöntem olarak adlandırılan tekniktir. Diğer teknik ise geçici yöntem olarak adlandırılan ve gerdek gecesinden birkaç gün önce yapılan işlemdir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Neden Biraz Daha Pahalı ?

Flep yöntemi ile yapılan kalıcı kızlık zarı dikimi,  gerdek gecesi kızlık zarının tekrar kanaması için kesin ve garantili bir yöntemdir. Bu yöntem daha fazla uğraş gerektiren estetik uygulaması ile yapıldığı için dikiş atma mantığına dayanan geçici yönteme göre biraz daha pahalıdır.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatını Etkileyen Başka Faktör Var Mı ?

Ayrıca genel anestezi ile yapılan işlemlerde kızlık zarı diktirme fiyatı bir miktar daha yüksek olsa da genel anestezi altında yapılan işlemin lokal anesteziye göre daha acısız, dolayısıyla hastanın konforu için daha etkili olduğu bilinmektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatını Nasıl Öğrenebilirsiniz ?

Tedavi ücretlerimiz hakkında ilgili yasa ve etik kurallar gereği internet sitemizde yazılarımızda ve yorumlarda kesinlikle fiyat bilgisi verilmemektedir. 2014 yılı için uyguladığımız fiyat hakkında kesin bilgi verebilmemiz için mutlaka hastayı muayene etmemiz gerekmektedir. Ortalama bir fiyat bilgisi ( 2014 yılı için ) almak ve merak ettiğiniz diğer sorulara cevap bulabilmek için 0 212 241 48 93 ve 0 532 2338773 numaralı telefonlardan Jin.Op.Dr. Korkut Arslan’a ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir